"Барселона" стала першим фіналістом Ліги Чемпіонів

У повторному півфіналі з "Баварією" іспанська команда програла з мінімальним рахунком - 3:2.

У Мюнхені (Німеччина) завершився півфінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА, в якому "Баварія" приймала іспанську "Барселону" і виграла з рахунком 3:2. Але, з урахуванням більш великої домашньої перемоги в Іспанії - 3:0, у фінал вийшла "Барселона".

"Баварія" обіграла "Барселону" у матчі-відповіді півфіналу ЛЧ / Reuters

Гра в Мюнхені розпочався з масованих атак "Баварії", якій необхідно було відіграти відставання в 3 м'ячі. І вже на 8-й хвилині Мехді Бенатіа відкрив рахунок. Але, за 6 хвилин, на 14-й, Неймар зрівняв результат, а на 29-й хвилині бразильський легіонер "Барселони" зробив дубль і вивів свою команду вперед - 1:2.

Незважаючи на практично втрачені шанси на вихід у фінал, господарі поля до кінця боролися в матчі і заслужили перемогу. На 58-й хвилині Роберт Левандовські зрівняв рахунок, а на 74-й - Томас Мюллер забив переможний гол мюнхенців у цьому матчі.

Таким чином, "Баварія" поступилася за сумою двох матчі з рахунком 3:5.

Суперником "Барселони" у фіналі стане переможець пари "Ювентус" (Турин, Італія) - "Реал" (Мадрид, Іспанія), який визначиться у середу, 13 травня. У першому матчі "Ювентус" виграв на своєму полі з рахунком 2:1.

Як повідомляв IPress.ua, "Шахтар" попрощався з Лігою Чемпіонів: "Баварія" не дала "гірникам" шансів навіть на гол престижу

Кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс