RSS
СПОРТ НОВИНИ

ЧС-2018: Бразилія і Швейцарія зіграли внічию

Бразильці не змогли обіграти збірну Швейцарії
Збірна Бразилії у своєму першому матчі у групі Е на чемпіонаті світу в Росії зіграла внічию 1:1 з командою Швейцарії.
ЧС-2018: Бразилія і Швейцарія зіграли внічию Фото: twitter.com/FIFAWorldCup

Першим на 20-й хвилині забив бразильський півзахисник Філіппе Коутіньйо.

На 50-й хвилині другого тайму рахунок зрівняв швейцарський півзахисник Стівен Цубер.

Кращим гравцем матчу був визнаний Коутіньйо.

Лідерство у групі Е після першого туру тримає збірна Сербії, яка раніше в неділю обіграла команду Коста-Ріки з рахунком 1:0. Бразилія і Швейцарія отримали по одному очку. На рахунку Коста-Ріки нуль балів.

Збірна Бразилії – найтитулованіший учасник чемпіонатів світу з футболу. Команда вигравала світову першість п'ять разів. Останній раз це сталося у 2002 році.

Нагадаємо, чинний чемпіон світу з футболу – збірна Німеччини – програла команді Мексики свій стартовий матч на чемпіонаті світу 2018.

На Майдані Незалежності в Києві правозахисники та родини полонених українських військовослужбовців провели акцію "Червона картка для Путіна" (#RedCard4Putin).

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію