"Дніпро" переміг "Аякс" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

Роман Зузуля Фото: vorotila.ru
Дніпропетровський "Дніпро" зробив на півкрок до чвертьфіналу Ліги Європи. Дніпряни у Києві обіграли нідерландський "Аякс" у першому матчі 1/8 фіналу турніру.

Українська команда з явною перевагою провела перший тайм, а втілити її в результат на табло вдалося на 30-й хвилині. Євген Коноплянка пройшов з м'ячем по лівому флангу і зробив передачу в район 11-метрової позначки, де Роман Зозуля прийняв пас і точно пробив з розвороту. Воротар Яспер Сіллессен в падінні зачепив м'яч рукою, однак не зумів перешкодити йому закотитися у ворота - 1:0.

У другому таймі гості виглядали активніше і мали кілька реальних можливостей для того, щоб забити гол, але відмінно зіграв воротар "Дніпра" Денис Бойко, а в деяких епізодах - захисники.

Варто зазначити, що гра закінчилась з великими "втратами" для "Дніпра", - через перебір жовтих карток, матч-відповідь в Амстердамі пропустять основні гравці "Дніпра" Артем Федецький, Руслан Ротань і Роман Зозуля. Всі вони отримали чергові попередження в сьогоднішній грі.

Додамо, що матч-відповідь у парі "Дніпро" - "Аякс" пройде в Амстердамі рівно за тиждень, 19 березня

Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер