"Динамо" перемогло "Порту"

На стадіоні "Драгау" в Португалії київське "Динамо" завдало "Порту" першої поразки в сезоні.

На диво всій футбольній Європі тактика Сергія Реброва спрацювала на "Драгау". У п'ятому турі киянам потрібна була лише перемога, і вони її здобули.

Португальці, які вважалися явними фаворитами гри, лише на початку матчу доводили свій статус постійним тиском на ворота суперника. Однак, ближче до середини першого тайму гості перехопили ініціативу і почали створювати момент за моментом. А на 35-й хвилині португальці порушили правила, збив у своєму штрафному майданчику Рибалку, і суддя призначив пенальті. 11-метровий чітко реалізував Андрій Ярмоленко, який переграв воротаря суперників Ікера Касільяса.

Другий тайм почався з потужних атак господарів поля, але вони ніяк не могли вивести своїх нападників на хороший завершальний удар. Оборона "Динамо" діяла чітко і злагоджено. А на 64-й хвилині гол забив Дерліс Гонсалес, якому вдався прохід по центру поля і акцентований удар. В цьому епізоді не обійшлося без помилки Касільяса, від рук якого м'яч і влетів у ворота.

У паралельному матчі Групи G лондонський "Челсі" грав в гостях з ізраїльським "Маккабі" (Тель-Авів) і виграв з рахунком 4:0.

Таким чином, за тур до кінця змагань у "Челсі" і "Порту" по 10 очок, "Динамо" - 8, "Маккабі" - 0.

Перемога "Динамо" в заключному турі в домашньому матчі над аутсайдером групи "Маккабі" дозволить чинному чемпіону України пробитися у весняну стадію змагань - плей-офф Ліги чемпіонів - 1/8 фіналу.

Як інформував iPress.ua, 4 листопада в Лондоні київське "Динамо" програло англійському "Челсі" з рахунком 1:2, зазнавши першої поразки у нинішній Лізі чемпіонів

Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер