Динамо припинило боротьбу в єврокубках

У матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів Динамо зіграло внічию проти Наполі і втратило шанси пробитися до плей-офф будь-якого з єврокубків.

Початок гри залишився за господарями, яким не вдалося пробити воротаря гостей Артура Рудька. Довгий час київській команді не вдавалося створити хоча б натяк на небезпечні моменти у володіннях суперника, поки наприкінці 20 хвилин гри Бесєдін ледь не завершив небезпечну атаку Динамо.

Тим не менш, в подальшому швидше Наполі міг вийти вперед, ніж український колектив, і особливо гостро у неаполітанців діяв Лоренцо Інсіньє.

Після перерви господарі продовжили нагнітати ситуацію біля чужих воріт, коли Пьотр Зьєлінскі не зумів поцілити у рамку суперника, а Євген Макаренко врятував Динамо від вірного голу. На 66-й хвилині серйозно виручив гостей Рудько - удар наносив Марек Хамшик.

Пізніше свій момент змарнував Дріс Мертенс, тоді як київський колектив не спромігся на створення можливості для того, щоб вирвати перемогу.

Підсумковий рахунок 0:0 констатує відсутність шансів у Динамо поборотися за місце у плей-офф Ліги чемпіонів, а також Ліги Європи.

За тур до завершення групового етапу головного єврокубка лідирує в квартеті A Наполі (вісім очок), на другому місці з аналогічною кількістю балів - Бенфіка. На один пункт менше у Бешикташа, і лише два очки у Динамо.

росія чинить культурний геноцид в Україні. Які справжні цілі Кремля – Джейд МакГлинн
США оголосили про новий пакет військової допомоги для України на $1 млрд
Роль російських аграрних олігархів у виробництві безпілотників. Розслідування ухилення від санкцій – Frontelligence Insight
росіяни прорвалися до Очеретиного. І намагаються закріпити успіх – Том Купер
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через "зраду" республіканців – Джулія Девіс
Європа, а не НАТО, має відправити війська в Україну. Чому не слід хвилюватися через ризики ескалації – Foreign Affairs
Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл