"Динамо" розгромило "Зірку" в першому матчі 5 туру УПЛ

У 5-му турі УПЛ київське "Динамо" впевнено перемогло кропивницьку "Зірку" – 3:0.

У першому таймі підопічні Олександра Хацкевича не змогли реалізувати декілька відмінних нагод, щоб вийти вперед. Тому у цій половині гри вболівальники так і не побачили голів.

Уже в другому таймі "Динамо" відразу взялося за справу. На 48 хвилині засмутив "Зірку" Дьємерсі Мбокані, який переправив шкіряного у сітку ударом головою. Після цього господарі дещо збавили обороти та дозволили гостям створити декілька моментів.

Однак на 76 хвилині Андрій Ярмоленко реалізував пенальті, який заробив Дерліс Гонсалес, а вже через три хвилини оформив дубль, встановиши підсумковий рахунок 3:0.

Нагадаємо, що київське "Динамо" припинило виступ в Лізі чемпіонів сезону 2017-2018 років на стадії третього кваліфікаційного раунду. Українці поступилися швейцарській команді "Янг Бойз".

росія чинить культурний геноцид в Україні. Які справжні цілі кремля – Джейд МакГлинн
США оголосили про новий пакет військової допомоги для України на $1 млрд
Роль російських аграрних олігархів у виробництві безпілотників. Розслідування ухилення від санкцій – Frontelligence Insight
росіяни прорвалися до Очеретиного. І намагаються закріпити успіх – Том Купер
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через "зраду" республіканців – Джулія Девіс
Європа, а не НАТО, має відправити війська в Україну. Чому не слід хвилюватися через ризики ескалації – Foreign Affairs
Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл