"Динамо" увірвалось у чвертьфінал Ліги Європи, розгромивши ліверпульський "Евертон", - відео

Лукаш Теодорчик. Фото: AFP/Getty Images
Київське "Динамо" сенсаційно розгромило англійський "Евертон" у матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.

Після виїзної поразки 2:1 підопічні Сергія Реброва мусили хоча б мінімально перемогти ліверпульський "Евертон".

Вболівальники на "Олімпійському" почали збиратись ще задовго до початку зустрічі. Стадіон був заповнений майже вщерть.

Повболівати за столичний клуб прийшов навіть Президент Петро Порошенко. В президентській ложі він спостерігав за грою киян в компанії воїнів АТО, а в перерві між таймами привітав одного з бійців з днем народження, вручивши йому нагороду.

На 21-й хвилині ворота Тіма Говарда розмочив Андрій Ярмоленко. 1:0.

Проте "іриски" не змусили довго чекати на гол у відповідь - на 29-й хвилині Шовковський не встежив за Лукаку. 1:1.

"Шахтар" має шанс стати силою, яка об'єднає людей: для цього йому треба зайняти правильну проукраїнську позицію

Далі події на полі розвивались, ніби в режимі рапід. На 34-й хвилині Теодорчик робить рахунок знову комфортним для "Динамо". 2:1.

На 37-й хорошу традицію забивання голів у ворота Тіма Говарда продовжує Велозу. На перерву команди пішли з рахунком 3:1.

Продовження спортивного видовища чекало на вболівальників вже через 10 хвилин після відновлення гри - Олег Гусєв опинився в потрібному місці в потрібний момент і добив простріл Сидорчука. 4:1. Воротар "Евертона" нервово почісує і лисину, і бороду.

На 79-й хвилині рахунок до непристойного доводить Антунеш. 5:1. Проте остаточним його зробив на 82-й хвилині Філ Ягелка. 5:2.

У чвертфіналі Ліги Європи "Динамо" може зіграти з дніпропетровським "Дніпром". Жеребування відбудеться завтра, 20 березня, у швейцарському Ньйоні.

З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist
кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс