Футбольні вболівальники побилися з поліцією в Маріуполі, – ФОТО

У Маріуполі під час матчу між місцевою командою і київським клубом "Динамо" уболівальники побилися з правоохоронцями.

Про це повідомляє місцевий сайт 0629.com.ua.

За попередньою інформацією, поліцейські затримали кількох уболівальників "Динамо". На їх захист кинулися фанати обох футбольних команд у балаклавах. У бік правоохоронців полетіло каміння і фаєри.

Фанати вибігли на дорогу, відламували каміння і кидали в поліцейських.

Коли поліцейські спробували вивезти затриманих в автозаку, в машину полетіло каміння. Було розбито кілька вікон.

Поліцейські намагалися забороняти знімати кореспонденту 0629, погрожуючи "розбити голову", використовуючи нецензурну лайку.

Кількома хвилинами пізніше в іншій частині біля стадіону сталася бійка між поліцейськими і ультрас. Одного фана затримали, але його відбили товариші.

Заспокоювати обидві сторони прийшов особисто губернатор Донецької області Павло Жебрівський.

За інформацією "112 Україна", під час другого тайму вболівальники столичного клубу почали вибігати зі свого сектора і перелазити через огородження. Зав'язалася бійка з правоохоронцями, під час якої вболівальники використовували піротехніку і кидали в поліцейських каміння.

За припущенням видання, бійка виникла через заборону поліції залишати сектора під час перерви між таймами. Кілька вболівальників все одно залишили свої місця, незважаючи на попередження, що зайти назад вони не зможуть. Коли поліція відмовилася впустити їх назад у сектор, почалася сварка, під час якої інші вболівальники вирішили допомогти своїм товаришам.

У патрульній поліції Донецької області розповіли, що внаслідок сутичок незначних ушкоджень зазнав ТОРівець та кілька агресивно налаштованих вболівальників.

"Найбільш активних призвідників бійки поліціанти затримали та доставили до відділку поліції для подальшого розгляду справ. Завершився матч на мирній ноті з перемогою гостей. Наразі гості прямують додому і вже покинули межі Донецької області", – повідомляють правоохоронці.

Нагадаємо, на матчі був присутній президент України Петро Порошенко. Відвідування гри стало завершенням його робочого візиту в Донецьку область.

Футболісти київського "Динамо" з рахунком 3:2 перемогли в гостях ФК "Маріуполь" у матчі чергового, 25-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist
кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс