RSS
СПОРТ НОВИНИ

Харлан виграла етап Гран-прі в Мексиці

У фіналі українка впевнено перемогла представницю Італії
Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан виграла етап Гран-прі з фехтування на шаблях у мексиканському Канкуні.
Харлан виграла етап Гран-прі в Мексиці Фото: facebook.com/olympicua

Українка отримала другий номер посіву на турнірі і стартувала в самому низу турнірної сітки. В 1/64 фіналу Харлан обіграла кореянку Сеону Вон (15:12), потім розібралася з росіянкою Ольгою Нікітіною (15:6) і китаянкою Хенгуі Янг (15:12), повідомляє Xsport.

У чвертьфіналі українку чекала ще одна кореянка Жен Кім, яка поступилася українці 13:15. У півфіналі Харлан з мінімальною перевагою перемогла свою кривдницю в півфіналі Ігор в Ріо - олімпійську чемпіонку Яну Єгорян - 15:14.

Фінал вийшов для українки набагато простіший - Ольга розправилася з восьмим номером змагань італійкою Аріанн Ерріго - 15:6.

Нагадаємо, що Харлан цьогоріч також перемогла на Чемпіонаті світу з фехтування.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію