Олімпіада-2016: Беленюк виборов срібло з греко-римської боротьби

Жан Беленюк Фото: reuters.com
Збірна України продовжує залишатися без золота на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

У понеділок, 15-го серпня, особливі сподівання була покладені на Жана Беленюка, який вийшов у фінал олімпійського турніру з греко-римської бротьби у категорії до 85 кг, - повідомляє Чемпіон.

Зазначимо, що в 1/8 фіналу українець з рахунком 9:0 переміг представника Єгипта Ахмеда Саада.

У чвертьфіналі суперником Беленюка став представник Болгарії Ніколай Байраков. Жан впевнено переміг його з рахунком 10:1.

У півфіналі українець розібрався з представником Білорусі Джавідом Гамзатовим. Підсумковий рахунок - 6:0

У фінальній сутичці суперником був Давіт Чакветадзе. 23-річний борець народився у Грузії, але виступає під знаменами Росії.

Перший період пройшов у рівній боротьбі. Жоден зі спортсменів не хотів ризикувати. Судді першим у партер вирішили поставити українця. Жан зумів протриматися той час, поки суддя не дав свисток і не поставив суперників на ноги.

А через секунд 10-15 суддя вже росіянина поставив у партер. І Беленюк свій шанс використав, щоб заробити свої два бали та вийти вперед.

А у другому періоді за "справу" взялися судді. Спочатку вони дали одне очко Давіту за те, що українець занизько тримав голову.

Другу нагоду у партері Чакветадзе використав. Навіть більше, йому дали відразу аж чотири бали незрозуміло за що.

За рахунку 2:7 Беленюк уже нічого не міг зробити за ту хвилину, яка залишалася до кінця сутички.

Нагадаємо, українські синхроністки Анна Волошина та Лоліта Ананасова пробилися у фінал з синхронного плавання на Олімпійських іграх в Ріо.

Також українці Богдан Бондаренко й Андрій Проценко позмагаються за нагороди у фіналі стрибків у висоту на Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро.

Як повідомляв iPress.ua, українці Павло Алтухов та Анастасія Тодорова та Інна Грищун вийшли до фінальних заїздів у веслуванні на байдарках та каное.
Європа, а не НАТО, має відправити війська в Україну. Чому не слід хвилюватися через ризики ескалації – Foreign Affairs
Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер