Португалія перемогла Уельс та стала першим фіналістом Євро-2016

У півфіналі Євро-2016 збірна Португалії перемогла команду Уельсу з рахунком 2:0

У півфіналі підопічні Фернадо Сантуша з рахунком 2:0 обіграли збірну Уельсу.

У першому таймі Уельс мав незначну перевагу над суперником, але відразу після перерви Португалія забила два м'ячі.

На 50-й хвилині голом відзначився Кріштіану Роналду, який з лінії воротарської зони замкнув головою подачу з флангу.

Через три хвилини Роналду бив по воротах, але замість удару вийшла ідеальна передача на Нані, який біля воріт легко переграв Вейна Хеннесі - 2:0.

У час, що залишився, Португалія виглядала свіжіше суперника і мала більше шансів забити третій гол, ніж Уельс - скоротити відставання в рахунку. Однак цифри на табло більше не змінювалися.

Таким чином, збірна Португалії другий раз в історії вийшла до фіналу чемпіонату Європи. У вирішальному матчі Євро-2004 команда з рахунком 0:1 поступилася Греції.

7 липня відбудеться другий півфінал турніру, в якому зустрінуться команди Німеччини та Франції.