Рафаель Надаль не пройшов до чвертьфіналу Вімблдону

Рафаель Надаль Фото: AFP
Дворазовий переможець Вімблдону і 15-разовий тріумфатор турнірів Великого Шолома іспанець Рафаель Надаль не пройшов до чвертьфіналу Вімблдонського турніру 2017 року.

У четвертому раунді іспанський тенісист протистояв 26-й ракетці світу Жілю Мюллеру з Люксембургу.

Матч тривав 4 години 47 хвилин, а окремо взята п'ята партія тривала 135 хвилин. Надаль поступався по сетах - 0:2, потім зумів вирівняти становище (2:2). Все вирішувалося в п'ятому сеті, в якому тенісисти зіграли в цілому 28 геймів.

Аж до останнього гейма на подачі Рафи Надаля жодному з суперників не вдавалося зробити брейк. В результаті фатальної помилки припустився іспанець, невдало зігравши простий м'яч за рахунку 15:40. Перемога Жіля Мюллера - 6:3, 6:4, 3:6, 4:6, 15:13.

Наступним суперником люксембуржця стане хорват Марін Чіліч. Два інших фаворита Вімблдону - Роджер Федерер і Енді Маррей - вийшли у чвертьфінал. Обидва перемогли у трьох сетах відповідно Григора Дімітрова і Бенуа Пера. Поєдинок Новака Джоковича з Адріаном Маннаріно перенесено на завтра через темряву.

Нагадаємо, українська тенісистка Еліна Світоліна припинила свої виступи на Вімблдонському турнірі.

Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер