"Шахтар" програв "Манчестер Сіті" 6:0

Донецький "Шахтар" розгромно програв англійському "Манчестер Сіті" в матчі 4 туру Ліги Чемпіонів.

У середу, 7 листопада, британці розгромили "гірників" з рахунком 6:0.

Уже на 13-й хвилині відкрив рахунок Давід Сільва. На 24-й хвилині підопічні Пепа Гвардіоли забили другий гол. Рахім Стерлінг увійшов у штрафну "Шахтаря" і в боротьбі з Миколою Матвієнком пірнув на газон. Як показав відеоповтор, арбітр зустрічі помилково призначив пенальті, який реалізував Габріель Жезус.

На старті другого тайму рахунок став вже 3:0. Стерлінг ударом з лінії штрафного пробив у кут воріт Пятова. На 71-й хвилині Тарас Степаненко у штрафному зносить Давіда Сільву і цього разу суддя не помилився з призначенням 11-метрового. Свій другий пенальті реалізував Жезус - 4:0.

До завершення матчу ще по одному разу відзначилися голами Марез та Жезус.

В іншому матчі групи F французький "Ліон" зіграв унічию 2:2 з німецьким "Хоффенхаймом". Після чотирьох матчів у "Манчестер Сіті" 9 очок, "Ліон" набрав 6 пунктів. У "Гоффенхайма" три очки та в "Шахтаря" - два.

Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер