"Шахтар" у Львові програв "Атлетику": путівку у плей-офф "гірники" отримали з другого місця, - відео

У 5-му турі групового раунду Ліги Чемпіонів донецький "Шахтар" у Львові приймав іспанський "Атлетик" з Більбао.

Перед початком поєдинку "Шахтар" вже знав, з яким рахунком "Порту" обіграв "БАТЕ", чим гарантував "гірникам" місце у плей-офф.

Проте підопічні Луческу все ж мали амбіції позмагатись із "Порту" за перше місце у групі. Саме це вони планували зробити у разі перемоги над "Атлетиком" у Львові.

Перші хвилини гри "гірники" пресингували суперника, вже на 7-й хвилині Тейшейра вийшов на побачення з воротарем басків, але пробив прямо йому в руки.

В першій половині зустрічі гості сконцентрувались на захисті, не даючи супернику вільного простору. На перерву команди пішли з нулями на табло.

На 67-й хвилині зустрічі Сан Хосе після подачі зі штрафного без шансів для П'ятова пробив з близької відстані. 0:1.

На передостанніх хвилинах зустрічі "Шахтар" мав можливість зрівняти рахунок, проте захисник гостей на льоту рукою зупинив м’яч у власному штрафному. Жоден з арбітрів цього не зафіксував .

В цьому епізоді навіть Тарас Степаненко заробив жовту картку за те, що активно показував головному судді, як саме суперник зіграв рукою.

Лігочемпіонівська осінь у Львові закінчилась. Львів чекає на весну Ліги Чемпіонів.

Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist
кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс