"Шахтар" в гостях з непристойним рахунком познущався над "БАТЕ", - відео

У відбірковому матчі Ліги Чемпіонів білоруський футбольний клуб "БАТЕ" приймав вдома донецький "Шахтар".

На поєдинок у Борисові "гірники" приїхали у виїзній білій формі. Натомість господарі виступали у синьо-жовтих кольорах, тому у місцевих вболівальників могло бути дежавю, що вони знову прийшли на матч збірної Білорусі проти збірної України.

Перші 10 хвилин після стартового свистка хорватського арбітра не віщували для господарів ніякої біди. Вони навіть спромоглись на один кутовий та штрафний в бік воріт Андрія П'ятова.

Проте вже на 11-й хвилині Алекс Тейшейра отримав влучну передачу від Тайсона і розмочив ворота Сергія Черніка. 0:1.

А далі було пенальті, яке у штрафному "БАТЕ" заробив той таки Алекс Тейшейра. Пробити 11-метровий удар довірили Луїсу Адріано, який на 27-хвилині зробив рахунок 0:2.

На наступний гол довго чекати не довелось: на 35-й хвилині пас від Тайсона правильно реалізував Дуглас Коста. 0:3.

Навіть у найнеприємнішому сні вболівальники "БАТЕ" не могли собі уявити, що за 10 хвилин до закінчення основного часу у першому таймі, їхня улюблена команда на рідній "Борисов-Арені" пропустить ще стільки ж м’ячів, скільки вже пропустила до цього.

На 37-й хвилині Адріано оформив дубль, на 40-й - хет-трик, а на 44-й зробив собі каре.

0:6. Хорватський арбітр Іван Бебек дав свисток про закінчення першого тайму. Трибуни почали пустіти.

На початку другого тайму Мірча Луческу, знаючи, що йому нічого втрачати, провів одразу потрійну заміну.

Далі "Шахтар" провадив свою розмірену гру, якби на 80-й хвилині Філіп Младеновіч не збив у власному штрафному Луїса Адріано.

Суддя вдруге показав на 11 метрів поблизу воріт господарів.

Луїс Андріано не схибив двічі. Перший пенальті арбітр не зарахував - донецький футболіст влучно пробив і вдруге. На рахунку Адріано покер, на табло 0:7.

Матч-відповідь відбудеться 5 листопада на "Львів-Арені".

Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist
кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс