RSS
СПОРТ НОВИНИ

"Шахтар" виграв Суперкубок України

Матч відбувся на стадіоні "Чорноморець" в Одесі
Донецький "Шахтар" переміг київське "Динамо" у матчі за Суперкубок України із рахунком 2:0.
"Шахтар" виграв Суперкубок України Фото: shakhtar.com

На 8-й хвилині у ворота "Динамо" забив Факундо Ферейра. Він же забив іще один гол на 56-й хвилині матчу.

Двічі під час матчу головний арбітр Костянтин Труханов зупиняв зустріч через поведінку уболівальників "Динамо", які закидали поле петардами.

Нагадаємо, призначений головним арбітром на поєдинок Суперкубка України між донецьким "Шахтарем" і київським "Динамо" Анатолій Жабченко відмовився судити матч. Замість нього матч судив Костянтин Труханов.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію