Світоліна вийшла в 1/8 фіналу AusOpen, обігравши Костюк

Еліна Світоліна. Фото: AFP
Українська тенісистка Еліна Світоліна (четверта у світі) здобула перемогу в третьому колі Australian Open над своєю співвітчизницею Мартою Костюк (521-ша) з рахунком 6:2, 6:2.

В 1/8 фіналу українку очікує матч зі 130-ю ракеткою світу Денисою Аллертовою з Чехії. Рахунок особистих зустрічей між тенісистками 2:0 на користь чешки. 24-річна Аллертова стартувала в Австралії з кваліфікації і поки що не програла жодного сету за шість матчів.

Світоліна виграла вже вісім матчів цього року (п'ять матчів на турнірі категорії "Прем'єр" у Брісбені і три раунди в Мельбурні).

Ще одна представниця України Катерина Бондаренко (94-та) в ці хвилини грає свій матч третього кола проти словачки Магдалени Рибарикової (21-ша). Бондаренко прикро програла перший сет 5:7, хоча вела 5:3 і 40:0 на своїй подачі.

Леся Цуренко (43-тя) вчора свій матч другого кола програла полячці Агнешці Радванській (35-та) з рахунком 6:2, 5:7, 3:6, хоча подавала на матч у другому сеті.

З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist
кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс