RSS
СПОРТ НОВИНИ

Тарас Радь здобув для України четверте "золото" Паралімпіади

18-річний Тарас Радь фінішував першим у біатлонній гонці на 12,5 кілометрів
Наймолодший спортсмен української збірної Тарас Радь виборов для України четверту золоту медаль на XII Паралімпійських іграх у Пхьончхані.
Тарас Радь здобув для України четверте "золото" Паралімпіади Тарас Радь

Про це свідчать дані на сайті змагань.

18-річний Тарас Радь фінішував першим у біатлонній гонці на 12,5 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Друге і третє місце посіли спортсмени зі США.

Загалом Україна посідає 3 місце у медальному заліку, здобувши 4 золотих, 2 срібних і 3 бронзових медалі.

У перший день Паралімпійських ігор-2018 Збірна України виграла п'ять медалей в біатлоні.

Максим Яровий на XII Паралімпійських іграх у Пхьончхані здобув для Української збірної другу золоту нагороду.

Ігор Рептюх виграв золоту медаль у лижній гонці вільним стилем на 20 кілометрів (стоячи).

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію