Українка завоювала золото з біатлону на етапі Кубка світу

Українська біатлоністка Юлія Джима виграла індивідуальну гонку на етапі Кубка світу у словенській Поклюці.

Джима подолала дистанцію у 15 кілометрів за 43 хвилини та 6 секунд без промахів, повідомляє Biathlon.com.ua у Facebook.

Другою фінішувала представниця Польщі Моніка Хойніш, вона закінчила гонку на 6 секунд пізніше ніж Джима.

Третє місце посіла біатлоністка з Чехії Маркета Давідова. Хойніш та Давідова допустили по одному промаху.

Також в гонці брали участь ще чотири українки.

Зокрема, Олена Підгрушна закінчила гонку на 15 місці, Анастасія Меркушина -16, Юлія Журавок - 20, Віта Семеренко - 41.

Раніше українка тричі завойовувала медалі на етапах Кубка світу. Минулого тижня Джима виграла бронзову нагороду в спринті на етапі Кубка світу в норвезькому Холменколлені.

Цей етап є передостаннім в календарі Кубка світу, але українські біатлоністи не поїдуть на заключні гонки в російську Тюмень.

Це дальність, дурню. Українські F-16 поки не зможуть протистояти російським Су-35 з ракетами Р-37. Частина 3 – Том Купер
Роль ризиків у війні. Захід повинен переконливо показати, що він не боїться конфронтації з росією – Фабіян Гоффманн
Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер