RSS
СПОРТ НОВИНИ

Українська шпажистка здобула "золото" на юнацькій Олімпіаді

Днем ​​раніше український дзюдоїст Олег Вередиба став бронзовим призером юнацької Олімпіади-2018
У другий день III літніх юнацьких Олімпійських ігор в Буенос-Айресі (Аргентина) скарбничка збірної України поповнилася першою золотою нагородою.
Українська шпажистка здобула "золото" на юнацькій Олімпіаді Фото: з відкритих джерел

Київська фехтувальниця Катерина Чорній стала чемпіонкою юнацької Олімпіади в індивідуальному турнірі шпажисток, повідомляє "Укрінформ".

На шляху до фіналу Чорній обіграла Тамілу Мурідову з Казахстану (15:10), угорку Кінгу Декані (14:13) чешку Вероніку Белешову (15:11), здобувши у вирішальному поєдинку вольову перемогу над Кайлін Сінь Ян Се з Гонконгу - 11:9 (0:0, 2:5, 9:4).

Нагадаємо, що українка Ольга Харлан стала переможницею загального заліку Кубка світу з фехтування на шаблі у 2018 році.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію