Український плавець Михайло Романчук став чемпіоном Європи - iPress.ua
RSS
СПОРТ НОВИНИ

Український плавець Михайло Романчук став чемпіоном Європи

Спортсмен показав кращий результат сезону в Європі і третій у світі
У Глазго на чемпіонаті Європи з водних видів спорту український плавець Михайло Романчук виграв "золото" на дистанції 400 метрів вільним стилем.
Український плавець Михайло Романчук став чемпіоном Європи Фото: gettyimages.com

Про це повідомляє "Укрінформ".

"У фінальному запливі Романчук збільшував свою перевагу над суперниками на кожних ста метрах і у підсумку показав час 3:45.18. Це кращий результат сезону в Європі і третій – у світі. Срібний призер норвежець Генрік Крістіансен відстав від українця на цілий корпус (3:47.07)", – зазначає агентство.

У Глазго на чемпіонаті Європи Михайло Романчук виступатиме також на дистанціях 800 м і 1500 м вільним стилем.

Нагадаємо, український плавець Андрій Говоров на змаганнях у Римі встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію