Втрачена перемога: збірна України не втримала переваги над латвійцями у Львові, - відео

Андрій Ярмоленко. Фото: AFP
У товариському поєдинку між збірними України та Латвії підопічні Михайла Фоменка не змогли втримати перемоги.

Львів зустрів футболістів і вболівальників типовою львівською погодою. Проте навіть дощ і холод не могли стати на заваді справжнім фанатам збірної, які прийшли на стадіон підтримати улюблену команду.

Незважаючи на те, що поєдинок не мав для синьо-жовтих жодного турнірного значення, "Арена Львів" була заповнена більш, ніж на половину.

Після, як завжди, потужного виконання державного гімну вже з перших хвилин зустрічі львівська публіка взялась за свою улюблену справу. Окрім звичних зарядів на підтримку збірної, з трибун було чутно і вже легендарну кричалку про російського президента, а щоб зігрітись, вболівальники нагадували, що "Хто не скаче, той москаль". Гравці з лави запасних приєднувались до імпровізованого флешмобу.

На поєдинок з латвійцями українські футболісти виходили номінальними фаворитами. Проте перша половина першого тайму не видалась щедрою на видовищні моменти. Ярмоленко, Федецький і Тимощук по черзі втрачали нагоди розмочити ворота Олександра Колінька.

Проте серію невлучних прицілювань на 35-й хвилині таки перервав Андрій Ярмоленко. Після передачі з флангу воротар латвійців скинув прямо на ногу українця і той, не промахнувшись, поцілив м'ячем прямо в сітку. 1:0.

До перерви рахунок так і не змінився. На початку другого тайму тренери обох команд провели одразу декілька замін, користуючись такою рідкіснісною нагодою використати за поєдинок більше, ніж три заміни.

"Шахтар" має шанс стати силою, яка об'єднає людей: для цього йому треба зайняти правильну проукраїнську позицію

На 59-й хвилині вдячна львівська публіка гучними оплесками проводжала з поля ветерана збірної Олега Гусєва, на заміну якому вийшов Євген Коноплянка.

І, здавалось би, що нічого не віщує біди: зіграти ще якихось півгодини за такої потужної підтримки вболівальників і при нагоді забити ще хоча б гол або й два.

В другій половині другого тайму синьо-жовті, здається, ніби навмисно тільки те й робили, що випробовували на міцність нерви вболівальників та марнували майже 100-відсоткові гольові моменти. Спочатку Безус не влучив у ворота після прострілу Федецького, потім і сам Федецький не дотягнувся до м'яча, щоб замкнути передачу.

І за всіма законами жанру, в якому українські спортсмени полюбляють грати найчастіше – не забиваєш ти, забивають тобі.

На другій доданій до основного часу хвилині латвійці влаштували паніку у воротарському майданчику Дениса Бойка. Віталіс Максименко головою після подачі з флангу зрівняв рахунок, який за таких умов для збірної Латвії прирівнявся майже до перемоги. 1:1.

Після такого товариського поєдинку Миколі Фоменку варто провести виховну бесіду з футболістами на тему: "Як не розслаблятись в доданий арбітром час", бо наступний вже не контрольний поєдинок збірна України зіграє на "Арені Львів" проти збірної Люксембургу в рамках відбору на Євро-2016.

Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер