Вистраждана перемога: збірна України у Львові здолала збірну Македонії, - фото, відео

У відбірковому матчі до Чемпіонату Європи з футболу 2016 року збірна України з мінімальним рахунком перемогла збірну Македонії.

У Львові українську команду завжди приймають особливо тепло. Хоча б тому, що в цьому місті "синьо-жовті" ще жодного разу не програвали.

Та й українські футболісти люблять Львів за особливу атмосферу на трибунах.

Ще задовго до стартового свистка "Арена-Львів" починає жити, як окремий організм. Сюди з різних кінців міста, регіону та країни з'їжджаються вболівальники з надією стати свідками феєричної перемоги улюбленої команди.

На матч зі збірною Македонії гравців збірної України виводили діти-переселенці зі сходу України, а самі підопічні Михайла Фоменка вийшли на поле з чорними пов'язками на рукавах на знак скорботи за колишніми гравцями збірної Андрієм Гусіним та Сергієм Закарлюкою, які трагічно загинули напередодні.

Проспівавши гімн України в унісон з 30-тисячною "Ареною-Львів" футболісти вшанували пам'ять загиблих колег.

Зазначимо, що до сьогоднішньої зустрічі збірна України ще жодного разу в офіційних матчах не зустрічалась зі збірною Македонії.

В поєдинку Україна-Македонія синьо-жовта команда була беззаперечним фаворитом. Перша половина зустрічі минула в достатньо розміреному темпі, команди пристрілювались до воріт суперника, проте до закінчення основного часу у першому таймі рахунок відкрити так і не вдалось.

Фанати вкотре виконували улюблений хіт про російського президента, арбітр вже готувався дати свисток про закінчення першої 45-хвилинки, проте на другій доданій хвилині, Коноплянка віддав влучну передачу в штрафний майданчик суперника, де Ярмоленко зумів в дотик віддати на Сидорчука і той, не схибивши, "розмочив" ворота македонського голкіпера. 1:0.

На початку другого тайму, коли ще навіть не всі вболівальники встигли повернутись на свої місця, арбітр показує на 11 метрів в штрафному збірної Македонії, там Дамчевськи порушив правила проти Зозулі.

До м’яча підійшов Андрій Ярмоленко і з розгону пробив... у поперечину. Гравці української збірної мали ще не один шанс забити у ворота суперника, проте жодна гольова передача, так і не була реалізована.

За десять хвилин до закінчення зустрічі арбітри зупинили матч, через петарду, яку вболівальники кинули на поле неподалік від македонського воротаря. Це вже на післяматчевій конференції Михайло Фоменко скаже, що за такі витівки арену можуть не те, що оштрафувати, а навіть знову дискваліфікувати, "хоча в такий важкий час гроші можна було б відправити на інші важливіші потреби", а не сплачувати штрафи.

Наставник української команди визнав, що його підопічні ускладнили собі гру, не забивши пенальті.

Шість доданих в другому матчі хвилин українці вистояли і втримали за собою три очки у матчі проти збірної Македонії.

Львів зберігає за собою статус "фартового" міста для збірної України.

Зазначимо, що в інших матчах групи Іспанія в гостях розгромила Люксембург 0:4, а Білорусь вдома поступилась Словаччині з рахунком 1:3.

Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер
Війна в Україні після російських виборів. Активізація чи затягування? – Мік Раян