Євро-2016: Бельгія перемогла Угорщину з рахунком 4:0

У 1/8 фіналу Євро-2016 збірна Бельгії перемогла команду Угорщини з рахунком 4:0.

Голами відзначились Тобі Алдервейрелд, Міши Батшуаї, Еден Азар та Яннік Феррейра-Карраско.

Бельгійці могли відкривати рахунок вже на 6-й хвилині, однак Лукаку пробив поруч зі стійкою після класної передачі Де Брюйне, інформує "Футбол 24".

Бельгійці спромоглися на швидкий гол. Вже загадний Де Брюйне виконав кутовий удар, а Алдервейрелд головою розстріляв ворота збірної Угорщини.

У другому таймі бельгійці видали ударні три хвилини та зняли усі питання про переможця.

Героєм "червоних дияволів" став Еден Азар. Спочатку хавбек видав ідеальну передачу на Батшуаї, якому залишалось влучити у порожні ворота, а згодом забив після феноменального сольного проходу.

А крапку в матчі поставив Феррейра-Карраско, який вийшов на побачення з Кіраєм та впевнено переграв угорського голкіпера.

Нагадаємо, що вчора стало відомо, що Польща потрапляє до чвертьфіналу: вона перемогла Швейцарію під час пенальті. У парі з Польщею стоїть Португалія – вона обіграла Хорватію з рахунком 1:0.

Також до чвертьфіналу пройшов Уельс, обігравши Північну Ірландію. Саме з Уельсом зустрінеться збірна Бельгії у чвертьфіналі Євро-2016.

Сьогодні ж до чвертьфіналу потрапила Франція, обігравши Ірландію з рахунком 2:1 та Німеччина, розгромивши Словаччину з рахунком 3:0.

Це дальність, дурню. Українські F-16 поки не зможуть протистояти російським Су-35 з ракетами Р-37. Частина 3 – Том Купер
Роль ризиків у війні. Захід повинен переконливо показати, що він не боїться конфронтації з росією – Фабіян Гоффманн
Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер