Євро-2016: Хорватія виграла у Іспанії і перемогла у груповому турнірі

В Бордо завершився матч 3-го туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу, в якому збірна Хорватії обіграла команду Іспанії з рахунком 2:1.

Доля матчу була вирішена в кінцівці гри. Чинні чемпіони Європи (переможці україно-польського Євро-2012) мали перевагу в першому таймі відкрили рахунок вже на самому початку гри.

На 7-й хвилині рахунок відкрив Альваро Моратта. Сілва видав пас на хід Фабрегасу, який увірвався в штрафну по її правому краю і майстерно підсік м'яч над воротарем. М'яч міг без проблем потрапити в дальній кут, однак Мората підкоригував траєкторію польоту, записавши гол на свій рахунок. Надалі хорвати намагались вирівняти гру, а в кінцівці першого тайму їм вдалося зрівняти рахунок.

На 45-й хвилині відзначився Нікола Калініч. Його партнер по команді Перішич обіграв на лівій бровці Хуанфрана, після чого подав на ближню штангу. М'яч потрапив до Ракітіча, який віддав пас на Калініча, а Нікола, випередивши Рамоса, п'ятою переправив м'яч у ворота.

У другому таймі іспанці продовжували пресингувати суперника і навіть мали реальну нагоду вийти вперед. Але, спробу реалізувати пенальті на 71-й хвилині "змазав" Рамос, який пробив у воротаря Субашича. А в кінцівці матчу грубо помилилися іспанці в обороні, коли втратили Перішича, а той, увірвавшись під кутом в штрафну площу, забійним ударом вразив ворота суперника - 2:1. Таким чином, обидві команди вийшли в плей-офф - Хорватія з 1-го місця в групі (7 очок), Італія - з 2-го (6).

Нагадаємо, що сьогодні збірна України програла свій третій матч на чемпіонаті Європи з футболу з рахунком 0:1.

Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist
кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс