Збірна України обіграла команду Косово і здобула першу перемогу у відборі на Чемпіонат світу

В Кракові завершився матч 3-го туру відбіркового турніру чемпіонату світу-2018 з футболу, в якому збірна України в ролі номінальних господарів поля обіграла команду Косово. Матч завершився з рахунком 3:0.

Українці мали солідну перевагу протягом всього матчу. А реалізувати його зуміли вперше в середині тайму. На 31-й хвилині, після досить небезпечної атаки гравців команди Косово, у відповідь Кравець несподівано вдарив з дальньої дистанції і м'яч по дузі влетів у дальній верхній кут воріт.

Після перерви гравці збірної Косово в самому початку тайму мали невелику перевагу і кілька моментів для того, щоб зрівняти рахунок, але використовувати ці можливості так і не зуміли.

А на 81-й хвилині Андрій Ярмоленко збільшив перевагу українців до двох голів, знявши всі питання про переможця матчу.

Нарешті, на 87-й хвилині, чудовий удар з дальньої дистанції точно в кут завдав Руслан Ротань.

Таким чином, українці здобули першу перемогу у трьох матчах і набрали 5 очок у турнірній таблиці відбіркового етапу ЧС-2018. Наступний матч відбору команда Андрія Шевченка проведе 12 листопада в Одесі проти збірної Фінляндії.

Нагадаємо, 6 жовтня в Коньї (Туреччина) відбувся матч відбіркового турніру Чемпіонату світу-2018 з футболу, в якому збірна Туреччини приймала команду України і зуміла звести матч внічию - 2:2. По ходу гри українці вели у рахунку 2:0.

росія чинить культурний геноцид в Україні. Які справжні цілі Кремля – Джейд МакГлинн
США оголосили про новий пакет військової допомоги для України на $1 млрд
Роль російських аграрних олігархів у виробництві безпілотників. Розслідування ухилення від санкцій – Frontelligence Insight
росіяни прорвалися до Очеретиного. І намагаються закріпити успіх – Том Купер
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через
Пропагандони мають нову героїню у Вашингтоні. Вони лютують через "зраду" республіканців – Джулія Девіс
Європа, а не НАТО, має відправити війська в Україну. Чому не слід хвилюватися через ризики ескалації – Foreign Affairs
Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл