Збірна України програла Росії в матчі за бронзу жіночого ЧЄ з футзалу

На першому в історії чемпіонаті Європи з футзалу серед жінок, який завершився у Португалії, у матчі за третє місце збірна України поступилася в серії пенальті команді Росії.

В основний час українки врятували практично безнадійний матч - у першому таймі наші дівчата програвали 0:2, але зуміли відіграти один м'яч ще до перерви (Сніжана Воловенко), а в другому таймі точним ударом з пенальті Юлія Титова зрівняла рахунок 2:2.

У серії 11-метрових удача усміхнулася росіянкам 3:2.

Нагадаємо, у фінальній стадії турніру беруть участь чотири команди - переможниці своїх відбіркових груп. У півфіналі команда України програла господаркам турніру - португалкам 1:5, а росіянки поступилися іспанкам 0:5.

Чемпіонами Європи стали іспанки, які розгромили португалок 4:0.

Роль ризиків у війні. Захід повинен переконливо показати, що він не боїться конфронтації з росією – Фабіян Гоффманн
Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас