04 11 2015 00:20

Шахтар-Мальме, - фоторепортаж

Вболівальники, задумливий Луческу, розпач Срни та радість Кучера...
Найцікавіші моменти матчу Шахтар - Мальме.
Матч "Шахтар-Мальме". Фото: Ткачишин Петро Зображення 1 / 31 Використовуйте клавіші для перегляду

Донецький "Шахтар" декласував шведський "Мальме" з рахунком 4:0 та здобув першу перемогу у нинішній Лізі чемпіонів.

Гірники мали повну перевагу впродовж усієї гри, але в першому таймі зуміли забити лише одного разу. Багато пробивав по воротах Алекс Тейшейра, але бразильцеві трохи не вистачало влучності.

У другому таймі "Шахтар" перевів свою ігрову перевагу у забиті голи. Алекс Тейшейра заробив пенальті, який реалізував Даріо Срна. А потім джокер Едуардо, який з'явився замість Олександра Гладкого по перерві, довів перевагу "гірників" до комфортної, забивши третій гол у ворота шведської команди.

Вдалось відзначитись і найкращому бомбардиру "Шахтаря" Алексу Тейшейрі. Бразилець довів рахунок до непристойного, забивши четвертий гол команди.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Twitter, Facebook та Google+. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію