Прем'єр-ліга: "Динамо" обіграло "Чорноморця" і вийшло на друге місце

Прем'єр-ліга:
У неділю, 31 березня, київське "Динамо" у матчі 22-го туру чемпіонату України з рахунком 2:0 обіграло в Одесі місцевий "Чорноморець", що дозволило команді вийти на друге місце.

На початку другого тайму Олег Гусєв з лівого флангу вискочив один на один з воротарем і точно пробив повз голкіпера.

Другий гол на 72-й хвилині Андрій Ярмоленко, який у штрафному отримав м'яч від Дениса Гармаша, обіграв захисника і обвідним ударом забив у дальній кут воріт.

Таким чином, "Динамо" здобуло важливу перемогу в боротьбі за місця в єврокубках. "Чорноморець" тепер відстає від "Динамо" на 11 очок і на 8 очок від "Дніпра", який свій матч 22-го туру ще не зіграв, пише "Інтерфакс-Україна".

Лідером турнірної таблиці і далі залишається "Шахтар", який вчора у видовищному та емоційному матчі обіграв з рахунком 2:1 "Карпати".

На 32-й хвилині рахунок у матчі відкрив бразильський півзахисник "гірників" Алекс Тейшейра.

На 44-й хвилині Микола Жовтюк скористався помилкою воротаря "Шахтаря" Антона Каніболоцького і зрівняв результат.

Втім, ще в доданий до першого тайму час захисник донецької команди Ярослав Ракицький після подачі кутового забив гол, який у підсумку виявився переможним для гостей.

"Карпати" закінчували матч у неповному складі. На 70-й хвилині з поля був видалений Жовтюк, а на 81-й хвилині червону картку отримав Муртаз Даушвілі.

Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер