У Німеччині розробили дрон, який одночасно може перевозити три пакунки

Німецька компанія Wingcopter представила дрон Wingcopter 198, який під час одного польоту може перевозити три пакунки.
Літаючий апарат має 8 роторів та важить 20 кг. повідомляє New Atlas.

Дрон може одночасно перевозити три пакунки розміром 22 x 40 x 19 см. При цьому загальна вага вантажу має бути не більше 25 кг.

Зазначається, що дрон використовує камери зі штучним інтелектом та спеціальне програмне забезпечення, що дозволяє йому уникати перепон під час польоту.

При ідеальних погодних умовах Wingcopter 198 може пролетіти до 75 км або знаходитися у повітрі впродовж 40 хвилин з вантажем у 5 кг.

У компанії стверджують, що один оператор може одночасно управляти десятьма безпілотниками. Очікується, що серійне виробництво Wingcopter 198 розпочнеться незабаром.

Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute