Збірна України здолала команду Білорусі у Львові, - фото

Андрій Ярмоленко. Фото: AFP
На "Арені-Львів" збірна України в 7-му турі відбору на Євро-2016 обіграла збірну Білорусі з рахунком 3:1.

Про це повідомляє "Телеграф".

Активна гра української збірної з перших хвилин матчу дала свої результати вже на 7-й хвилині. Артем Кравець, який потрапив в стартовий склад скористався подарунком від захисника гостей Володька і відкрив рахунок у матчі. У першому таймі українці змогли реалізувати ще два моменти.

У другому таймі білоруси змогли забити з пенальті і повернули інтригу в матчі. Але українська збірна змогла утримати рахунок і добути важливу домашню перемогу перед виїздом до Словаччини (8 вересня).

На жаль, Гармаш заробив дві жовті і пропустить матч зі словаками. І очікуємо на сьогоднішній матч лідерів групи С Іспанія - Словаччина, який розпочнеться о 21:45 за київським часом.

Цікаво, що під час матчу вболівальники Білорусі вивісили банер на підтримку України.

Білоруські фанати у Львові підтримали Україну Фото: twitter.com/svaboda

Більше тисячі українських та білоруських уболівальників взяли участь у спільному марші, скандуючи "Білорусь і Україна – назавжди!", "Слава Україні", "Живе Білорусь!", повідомляє "УНІАН".

Фани обох команд з українською та білоруською символікою, тримаючи попереду колони кількаметровий транспарант з написом "Братство. Сумління", пройшли спільним факельним маршем від Монумента слави на вулиці Стрийській до стадіону "Арена Львів".

На багатьох білоруських уболівальниках були червоні светри з написом "Дзякую тобі Боже, што я не маскаль". Вони скандували "Разом і назавжди!" та під час ходи, яка супроводжувалася барабанним боєм, палили фаєри і димові шашки.

Колону супроводжували працівники поліції, порушень громадського порядку, за даними правоохоронців, не було. Натомість перехожі охоче фотографували учасників маршу і скандували разом з ними "Разом і назавжди!"

Нагадаємо, що у матчі збірних Білорусі та України Євген Селезньов не зміг прийняти участь через травму.

Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute