Київ отримає від УЄФА 100 тис. євро за безкоштовний проїзд для вболівальників

УЄФА компенсує Києву 100 тис. євро за впровадження безкоштовного проїзду для вболівальників з квитками на фінальні матчі, які відбудуться в Києві з 26 до 27 травня, чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів 2018 року та акредитованих осіб.

"Квиток на матч буде і проїзним на громадському транспорті. Протягом 36 годин, у суботу, 26 травня, і до 12:00 неділі, 27 травня, можна буде проїхати метро і муніципальним транспортом Києва безплатно на підставі квитка на матч", - розповів менеджер з транспорту і мобільності під час проведення фіналів Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року Сергій Хижняк, інформує "Інтерфакс-Україна".

Ця норма стосується також акредитованих осіб: журналістів, волонтерів тощо.

За словами Хижняка, ця сама схема буде працювати і для вболівальників, які матимуть квитки на фінал жіночої Ліги чемпіонів, що відбудеться 24 травня.

"УЄФА і Київська міська державна адміністрація домовилися, що УЄФА компенсує місту за це 100 тис. євро", - зазначив він.

Хижняк також порекомендував мешканцям та гостям Києва упродовж днів фіналів Ліги чемпіонів користуватися громадським транспортом, у центрі міста ходити пішки і утриматися від використання особистого транспорту в центральній частині столиці.

Зазначимо також, що фанатів "Ліверпулю" і "Реалу" під час фіналу Ліги чемпіонів у Києві будуть перевозити безкоштовно спеціальними шатлами, а також метро.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться в Києві 26 травня. В останньому матчі за перемогу змагатимуться "Реал" та "Ліверпуль".

Нагадаємо, що ціни на готелі в столиці України на період проведення фіналу Ліги чемпіонів 26 травня за три тижні до події зросли в 30-45 разів.

До слова, зростання цін у готелях Києва на період проведення фіналу ЛЧ 254120побило рекорди серед приймаючих міст за останні шість років.

Відтак, у Києві запустили флешмоб з метою допомогти іноземним футбольним уболівальникам безкоштовним житлом у місті на період фіналу Ліги чемпіонів.

Крім того, КМДА працює над створенням кемпінгу на Трухановому острові. Кількість заявок на нічліг у цьому форматі сягнула 100. Крім того, цього тижня запланована зустріч представників засобів розміщення і КМДА для обговорення ситуації.

Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist