"Шахтар" попрощався з Лігою Чемпіонів: "Баварія" не дала "гірникам" шансів навіть на гол престижу, - відео

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів мюнхенська "Баварія" у себе вдома розгромила донецький "Шахтар" з непристойним рахунком 7:0.

Перші дві хвилини лігочемпіонівського свята на Альянц-Арені не прогнозували біди, проте вже на 3-й хвилині Кучер невдало зіграв в ноги Маріо Гьотце в штрафному Андрія П'ятова.

Арбітр вирішив, що вдесятьох "гірникам" гратиметься краще. Кучер пішов дивитись гру в роздягалку, Мюллер за той час без труднощів пробив пенальті. 1:0. "Шахтар" поступається і залишається в меншості.

Гості більш, ніж півгодини стримували атаки господарів, проте на 34-й хвилині Боатенг ледь не вручну заніс м'яч у сітку воріт П'ятова. На перерву команди пішли з рахунком 2:0.

"Баварці" не змусили своїх вболівальників довго чекати на видовище у другому таймі, на 49-й хвилині Франк Рібері вправний пробив у кут воріт. 3:0.

А далі гра продовжувалась  так, ніби й не було у "Шахтаря" ніякого захисту. Дубль на 52-й хвилині оформив Мюллер. 4:0.

ЧИТАЙТЕ: "Шахтар" має шанс стати силою, яка об'єднає людей: для цього йому треба зайняти правильну проукраїнську позицію, - Ігор Циганик

Своє прізвище у цьому поєдинку записав Бадштубер – на 63-й хвилині рахунок став 5:0.

На 75-й хвилині Роберт Левандовськи показав, що у футболі немає нічого неможливого і змусив Андрія П'ятова витягати з сітки своїх воріт вже шостого за рахунком м'яча.

Непристойно остаточним рахунок зустрічі зробив Маріо Гьотце. Його прізвище футбольні фанати завчили після фіналу Чемпіонату світу у Бразилії, коли він на 113-й хвилині забив гол, який і вирішив долю чемпіонів світу.

Сьогодні у Мюнхені "Баварія" дозволила "Шахтареві" відчути себе збірною Бразилії у півфіналі домашнього чемпіонату, проте нагодою забити гол престижу "гірники" так і не скористались. 7:0.

У чвертфіналі "Баварія" зустрінеться з паризьким "ПСЖ".

Кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс