Юніорська збірна України перемогла угорців на першості світу з хокею у Києві

Хокеїсти юніорської збірної України (гравці до 18-ти років) у вівторок, 17 квітня, переграли команду Угорщини на чемпіонаті світу у дивізіоні 1В, що триває у Києві, - 4:3 (1:1, 2:0, 1:2).

На льодовому майданчику столичного Палацу спорту шайби у складі "синьо-жовтих" закинули Фелікс Морозов (10, 32 хвилини), Микита Кругляков (34) та Дмитро Даниленко (43), повідомляє Укрінформ.

В інших іграх третього туру Італія з рахунком 7:1 (2:0, 2:0, 3:1) розгромила Румунію, а австрійці взяли гору над японцями - 4:0 (2:0, 1:0, 1:0).

У попередніх зустрічах  підопічні Олега Ігнатьєва поступилися Японії (0:1) та перемогли Австрію (5:3).

Турнірне становище: Угорщина - 6 очок, Австрія - 6, Україна - 6, Японія - 6, Італія - 3, Румунія - 0.

18 квітня українці зіграють з італійцями, 20 квітня - з румунами.

Додамо, що команда-переможниця турніру підвищиться у класі і виступатиме у дивізіоні 1А. Збірна, що посяде останнє місце, опуститься до дивізіону 2A.

Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute