Футбольні пристрасті у Львові: жіноча збірна України не поїде на Кубок світу до Канади

У матчі-відповіді раунду плей-офф жіноча збірна України з футболу у Львові зіграла внічию зі збірною Італії. Наступного року Кубок світу в Канаді відбуватиметься без українських дівчат.

Жіночий футбол для Львова не є новинкою. Зокрема, цього року жіноча збірна України грає тут вже свій другий матч. У червні в поєдинку проти Англії вони поступились з рахунком 1:2, проте вже тоді говорили про неймовірну енергетику, яку відчувають на матчах у Львові.

Навіть ті кілька сотень вболівальників, які прийшли підтримати дівчат, своїми піснями та зарядами створювали на трибунах ауру справжнього футбольного свята.

Обидві команди готувались до боротьби, оскільки лише перемога давала підопічним Анатолія Куцева шанс потрапити на КС-2015 до Канади.

Поки трибуни зігрівались вигуками на підтримку синьо-жовтої команди та руханками про тих, хто не хоче стрибати, перша половина першого тайму минула в достатньо динамічному ритмі. Італійки прицілювались по воротах капітана української збірної Катерини Самсон, українки теж двічі випробовували на міцність нерви голкіпера збірної Італії.

На 26-й хвилині Віра Дятел отримала передачу від Апанащенко, увійшла у штрафний майданчик і відкрила рахунок, пробивши у дальній кут воріт Лаури Джуліані. 1:0.

З таким рахунком команди і відправились у роздягальню.

ЧИТАЙТЕ: Вистраждана перемога: збірна України у Львові здолала збірну Македонії

На початку другого тайму, коли ще не всі вболівальники повернулись на свої місця, табло вже показувало 2:0. На 47-й хвилині Пекур віддала передачу на Дятел, а та, вдруге обігравши суперницю, пробила по воротах і м'яч зрикошетив у сітку.

Це вже на післяматчевій конференції наставник українських дівчат Анатолій Куцев скаже, що, забивши другий гол, вони трохи злякались і не знали, що з цим "щастям" робити далі.

Італійкам знадобилось менше 10 хвилин, щоб повернути комфортний для себе рахунок. На 55-й хвилині через позиційну помилку захисту Самсон уже витягала м’яч зі своїх воріт. 2:1.

За 11 хвилин до кінця основного часу долю поєдинку вирішив гол капітана італійок Патриції Паніко. Вона прийняла передачу від Маньєрі і влучно пробила у ворота Самсон. 2:2.

За підсумком двох матчів на Кубок світу в Канаді кваліфікувались італійки.

Попри рахунок тренер української збірної Анатолій Куцев заявив, що сьогодні дівчата його остаточно переконали, що їм під силу боротись з будь-якою командою.

Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist
кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс