Збірна України з футболу перемогла Швецію і вперше вийшла до 1/4 фіналу чемпіонату Європи

Збірна України з футболу обіграла збірну Швеції в 1/8 фіналу XVI чемпіонату Європи.
У матчі за вихід до чвертьфіналу Євро-2020 підопічні Андрія Шевченка на арені "Хемпден Парк" в Глазго (Шотландія) у додатковий час вирвали перемогу над національною командою Швеції - 2:1, передає Укрінформ.

Олександр Зінченко на 27-й хвилині вивів збірну України вперед після результативного пасу Андрія Ярмоленка. На 43-й хвилині Еміль Форсберг завдяки рикошету відновив паритет у матчі.

А долю протистояння на останніх секундах другого екстра-тайму вирішив переможний удар Артема Довбика (120+2).

Із 99-ї хвилини збірна Швеції грала у меншості: за грубу гру проти Артема Бєсєдіна червону картку отримав Маркус Даніельсон.

Таким чином, збірна України у чвертьфіналі на Олімпійському стадіоні в Римі зійдеться з командою Англії, яка у свою чергу перемогла збірну Німеччини - 2:0.

Матчі 1/4 фіналу Євро-2020 пройдуть 2 і 3 липня, півфінали - 6 і 7 липня. Матчу за третє місце не буде.

Фінал чемпіонату Європи відбудеться 11 липня на "Вемблі".

Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist
кремль у захваті від того, як США вагаються щодо допомоги Україні. Як збуджені пропагандони путіна плекають перспективу повернення Трампа – Джулія Девіс
Організуватись заради перемоги. Лідери мають чітко окреслити громадянам перемогу як мету – Бен Годжес
У НАТО занепокоєні долею підводної інфраструктури вільного світу. Тим часом росіяни агресивно атакують їхню критичну наземну інфраструктуру
Є одна війна – глобальна: автократій проти вільного світу. Україна її частина – Девід Екс