Через банер про Крим фанати київського "Динамо" побилися з французькими вболівальниками, - відео

Через банер про Крим фанати київського
У Києві під час матчу між місцевим "Динамо" і французьким "Генгамом" розпочалася бійка між вболівальниками через банер "Крим - це Росія", який вивісили в секторі французів.

Про це повідомив депутат Верховної ради України Ігор Мосійчук на своїй сторінці у Facebook.

"Французькі вболівальники, шанувальники Марін Ле Пен, яка давно знаходиться на утриманні російського "Газпрому", розгорнули банер з написом "Крим - це Росія". Звичайно, динамівські ультраси, багато з яких воювали і воюють з російськими окупантами на сході країни, не змогли не відреагувати на таку неповагу з боку російських найманців, які були присутні серед французьких уболівальників. Виникла бійка, суддя навіть перервав матч. Французів вивели за межі стадіону, а трьох динамівських ультрасів, серед яких один неповнолітній, затримала міліція", - написав Мосійчук.

Він також закликав главу МВС України Арсена Авакова "негайно звільнити українських патріотів".

На відеозаписах події добре видно, як кияни намагаються забратися у французький сектор, а стюарди перешкоджають їм. Бійку зупиняли і гравці "Динамо".

Водночас прес-секретар "Динамо" Олексій Семененко озвучив версію, згідно з якою київські фанати побачили в гостьовому секторі російський триколор.

"Що стосується причин, то спочатку ми за інсайдерськими, скажімо так, каналам отримали інформацію, що в секторі фанатів "Генгама" вивісили прапор Росії. Але делегати матчу нас поправили: судячи з усього, мова йде про французький прапор, який має ті ж кольори, але просто був повернений боком", - розповів він.

За інформацією, бійка у матчі "Динамо" - "Генгам" почалася на 78-й хвилині за рахунку 3: 1 на користь господарів поля, цей рахунок виводив киян в 1/8 фіналу Ліги Європи. У результаті бійки матч перервали приблизно на 10 хвилин, потім суддя прийняв рішення відновити гру.

Рахунок після інциденту не змінився, господарі поля вийшли в наступне коло європейського турніру. Про дисциплінарні стягнення щодо київського клубу поки не повідомлялося.

Як повідомляв iPress.ua, 10 жовтня минулого року під час матчу відбіркового раунду до Євро-2016 між збірними Швеції та Росії вболівальники російської команди побились між собою через те, що деякі з них хотіли вивісити на трибунах прапор терористичної організації "ДНР".

Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер