ЧС-2014: Нідерланди вирвали путівку до півфіналу лише в серії післяматчевих пенальті, - відео

Збірним Голландії та Коста-Рики, які зійшлись у чвертьфіналі Чемпіонату світу, не вдалось визначити переможця в основний та додатковий час. Справа дійшла аж до післяматчевих пенальті, де міцніші нерви були у "помаранчевих".

Підопічні Луї ван Гала володіли ініціативою з самого початку гри, хоча гольових моментів було небагато.

На перерву команди пішли з нулями на табло так і не показавши результативної гри.

На 82-й хвилині основого часу достроково вирішити долю зустрічі міг Снейдер, проте йому завадила стійка.

Наприкінці другого додаткового тайму, коли всім ставало зрозуміло, що справа йде до післяматчевих пенальті, наставник "помаранчевих" прийняв стратегічно важливе рішення. На останніх секундах він поміняв воротаря. Замість втомленого Сіллессена в рамці воріт вже стояв Тім Крул.

Саме голландський воротар став героєм серії післяматчевої лотереї. Він вгадував кожен кут, в який били футболісти Коста-Рики і двічі навіть зумів дотягнутись до м'яча, завдяки чому і подарував своїй команді путівку до півфіналу.

4:3. За результатами післяматчевих пенальті далі проходить збірна Голландїі, де у півфіналі на неї вже чекає збірна Аргентини.

В іншому матчі півфіналу за місце у фіналі змагатимуться збірні Німеччини та Бразилії.

Байдену потрібно змусити путіна нервувати. Він має всі повноваження і жодного виправдання – Марк Тот та Джонатан Світ
Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер