ЧС-2014: Збірна Франції "нокаутувала" збірну Гондурасу, - відео

ЧС-2014: Збірна Франції
Збірна Франції розгромила команду з Гондурасу в поєдинку групи Е на Чемпіонаті світу з футболу, який відбувається в Бразилії.

Зустріч відбувалася на 50-тисячному стадіоні "Бейра-Ріо" в місті Порту-Алегрі.

Майже весь перший тайм команди виглядали досить рівними, поки на 43-й хвилині збірна Гондурасу не залишилася в меншості.

Другу жовту картку за бійку з Погба отримав гондураський півзахисник Вілсон Паласіус.

За порушення правил арбітр призначив пенальті, який ідеально виконав 10-й номер збірної Франції Карім Бензема. 1:0.

На перерву команди пішли за мінімальної переваги "триколірних".

ЧИТАЙТЕ: Колумбія перемогла Грецію із рахунком 3:0

Наступний м'яч вже у другому таймі довго чекати не довелося. На 48-й хвилині відзначився автоголом голкіпер збірної Гондурасу. Бензема пробив з гострого кута у стійку воріт суперників, а вже після цього Вальядарес рукою заніс м'яч за лінію власних воріт. 2:0.

Остаточний рахунок зустрічі зробив те ж Карім Бензема. На 72-й хвилині він влучно пробив під поперечину.
Після першого кола підопічні Дідьє Дешама займають перше місце в групі Е.

У наступній грі збірна Франції буде протистояти збірній Швейцарії. Поєдинок відбудеться 20 червня в 22:00.
А 21 червня в 1:00 Гондурас поміряється силами з Еквадором.

Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер