"Дніпро" в гостях розгромило "Карпати" (відео)

У центральному матчі 13-го туру дніпропетровський "Дніпро" на виїзді у Львові обіграв львівські "Карпати" з рахунком 0:4.

З перших хвилин поєдинку було помітно, що "Дніпро" перебуває у хорошій фізичній формі, незважаючи на те, що багато їхніх гравців лише повернулися із табору збірної України. Підопічні Хуанде Рамоса відразу захопили ініціативу й помчали вперед. На 16 хвилині Бруно Гама вдалося відкрити рахунок у цьому протистоянні.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО: "Карпати" у Львові познущались над "Шахтарем" (відео)

Після пропущеного голу "Карпати" почали діяти більш активно, але пройти надійний захист гостей їм ніяк не вдавалося. Натомість "дніпряни" скористалися помилкою опонентів і збільшили свою перевагу. Відзначився все той же португалець Бруно. На перерву команди пішли з рахунком 0:2 на користь гостей.

Після відпочинку гра у виконанні обох колективів не змінилася.  "Дніпро" впевнено йшов до своєї чергової перемоги у сезоні, тож "зелено-білим" залишалося хіба що мовчки спостерігати за тим, що відбувалося на полі. "Дніпро" використовував на повну понурий настрій господарів, відтак зумів ще двічі відзначитися. Підсумковий рахунок зустрічі 0:4.

За матеріалами: football24.ua

Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute