Ісландія обіграла збірну Австрії у груповому турнірі

Ісландія вийшла в плей-офф з другого місця, Австрія вилетіла з турніру.

Про це повідомляє видання "УНІАН".

Збірна Ісландії обіграла збірну Австрії в заключному матчі групи F на Євро-2016. Рахунок зустрічі - 2:1.

У першому таймі за збірну Ісландії м'яч забив Джон Бодварссон, але в дебюті другого тайму австрійці відігралися - гол на рахунку Алессандро Шепфа. На останніх хвилинах зустрічі Австрія, яку не влаштовувала нічия, всією командою вирушила забивати другий м'яч у ворота суперника.

Ісландія скористалася цим і на четвертій доданій хвилині реалізувала контратаку - голом відзначився Агнор Траустасон. Таким чином, збірна Ісландії, зайнявши друге місце в групі, зіграє в 1/8 фіналу проти збірної Англії.

Ісландія - Австрія - 1:1 (1:0)

Голи: Бодварссон (18) - Шепф (60);

І: Халльдоурссон, Севарссон, Арнасон, Р. Сігурдссон, Скуласон, Гудмундссон (Інгассон, 87), А. Гуннарсон, Сігурдссон, Б. Бьярнасон, Бодварссон (Е. Бьярнасон, 71), Сігторссон (Траустасон, 80);

А: Альмер, Драгович, Предль (Шепф, 46), Хінтеррегер, Фухс, Ільзанкер (Янко, 46), Баумгартлінгер, Кляйн, Алаба, Арнаутовіч, Сабітцер (Янтшер, 78). Попередження: Скуласон, Сігторссон, Арнасон, Халльдоурссон - Янко.

На 37-й хвилині Горан Драговіч не реалізував пенальті (штанга).

Нагадаємо, 21 червня 2016 р. збірна України програла Польщі так і не забивши жодного м'яча на Євро-2016.

Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан
"Циркони" з суші, відновлені 1,5 та 3 тонні бомби і натиск на Донбасі. Про останню тактику росіян – Том Купер
Франції потрібні країни-однодумці. Макрон-яструб відкриває двері Європи для Великої Британії – Едвард Лукас
Кілька думок про російський розвідувально-ударний ланцюг. Більшість обстрілів відбувається на основі агентурних даних – Том Купер