ПОЛІТИКА НОВИНИ

Молдова не зважатиме на вибір України і продовжить свій курс у Європу

"Молдова вже зробила свій вибір на користь європейської інтеграції і не збирається його змінювати"
Прем'єр-міністр Молдови Юрій Лянке заявив, що рішення українського уряду призупинити підготовку Угоди про асоціацію з Євросоюзом не вплине ні на відносини сусідніх країн, ні на курс Молдови.
Молдова не зважатиме на вибір України і продовжить свій курс у Європу Юрій Лянке Фото: alfanews.md

"Уряд Молдови поважає будь-яке рішення України", - заявив премєр-міністр Молдови.

"Наші відносини з сусідньою країною залишаться такими ж тісними, але Молдова вже зробила свій вибір на користь європейської інтеграції і не збирається його змінювати", - додав Лянке.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Янукович виправдовується: нас шантажує Кремль

Нагадаємо, Кабінет міністрів України розпорядився призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їх державами - членами.

10 грудня минулого року Рада міністрів закордонних справ ЄС ухвалила висновки, у яких заявила про готовність підписати Угоду про асоціацію з Україною.

Україна та Європейський Союз планували підписати Угоду про асоціацію 28-29 листопада на саміті "Східного партнерства" у Вільнюсі.

Підписуйтесь на iPress.ua в соціальних мережах Facebook та Twitter. Будьте в курсі останніх новин. Якщо ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити редакцію
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
КОМЕНТАРІ (9) +

Додати коментар

  • Amonito Santi22 листопада 2013 13:26
    Молдова чхать хотела на расею. Она и так уже в ЕС - не сегодня, так завтра. В Украине наоборот: во всю орудует шайка гэбливых агентов полковника путина, вытащенного Ельциным из .... рукава и, которые жалко тужась стремятся затащить Украину на таежную кавказо-азиатскую свалку "а-ля бирюлево". Молдове успехов! Відповісти
  • Коля Иванов22 листопада 2013 12:46
    Так нам и надо за нашу пассивность !!!А молдоване молодцы!!! Відповісти
  • Станислав Жерихин22 листопада 2013 12:35
    я очень рад за них, потому что у них НОРМАЛЬНЫЕ ЛЮДИ,, а соответственно и ПРАВИТЕЛЬСТВО!!!!!
    а у нас - все та же жопа!!!
    вот первый пример...
    Чехословакия - после развала СССр - 22 года прошло - подъем экономики молниеносный практически... и они пусть разделились, но ни одно из государств в Россию даже и не стремится.. как страшный сон., который прошел...
    А украина - как лизала ЖОПУ - так и лижет, и это походу очень ей нравится....
    [***] стыдно в такой стране жить в таком народе и с таким правительством!!!!! Відповісти
  • Николай Иванов22 листопада 2013 12:34
    Ну да, когда Москва выгонит миллион молдаван и у ЕС станет ребром вопрос, что делать с этой массой, тогда по-другому запоют. Да и кому вообще важна Молдавия? Еще одно недоразумение на теле планеты. Відповісти
  • Станислав Жерихин22 листопада 2013 12:39
    откуда ты, недоразумение вылезло само???
    наверное из какого-нибудь ущелья???
    кто тебе дал право оскорблять другие народы..
    едь в свою россию и там живи припеваючи!!!!
    Этим решением Молдавия доказала то, что хоть и маленькое государство - а имеет свое мнение, независимое!!!
    в этом то и состоит вся НЕЗАВИСИМОСТЬ!!!
    что надо решения принимать в перспективную сторону и не под кого не прогибаться!!!!
    Відповісти
  • Мереке Смагулов prostoevroaziat22 листопада 2013 12:58
    А чего тебе так правда не нравится! Это ведь миллион молдаван и два миллиона хохлов зарабатывают на хлеб в России, а не наоборот!
    А твоя звериная злоба от извечного украинского чувства ущербности, вдолбленного вам поляками - вашими вековыми панами, и неизбывной зависти к соседу, у которого ВСЁ ЕСТЬ! Відповісти
  • Vladimir 22 листопада 2013 12:31
    Теперь будут ходить анекдоты про нас,а не про молдаван.А Молдавии успехов.Молодцы. Відповісти