Мундіаль: Італія перемагає Англію, Франція громить Гонудрас

Карім Бензема, Блез Матуіді. Фото: Getty Images
Футбольний день у Бразилії приніс мінімум два найцікавіших матчу.

Італія - Англія 2:1

Матч збірних Італії та Англії в групі D був одним із центральних матчів усього турніру. Насилу італійці зіткнулися ще напередодні через травми участь у грі не зміг взяти лідер команди воротар Джан Луїджі Буффон. На ворота італійці поставили воротаря французького ПСЖ Сальваторе Сірігу.

Збірна Англії до матчу підійшла без яких-небудь форс-мажору у своєму звичайному складі.

З перших хвилин першого тайму англійці домінували, але ближче до середини італійці перехопили ініціативу. І півзахисник Клаудіо Маркізіо на 35 хвилині забиває перший гол у ворота команди Ходжсона.

Лише через дві хвилини нападник Даніель Старрідж з подачі Уейна Руні зрівнює рахунок.

"Скуадра аззура" мала ще кілька гольових моментів, але реалізувати їх так і не змогла. У другому таймі Маріо Балотеллі забиває ще один гол у ворота збірної Англії. Сталося це на 50 хвилині.

Швейцарія - Еквадор 2:1

У стартовому матчі групи Е збірна Швейцарії перемогла Еквадор. Для швейцарців це був нелегкий поєдинок з переможним голом на останній хвилині матчу. Але свої три очки вони отримали і збільшили свої шанси на проходження в наступний круг.

Матч розпочався з помітного домінування еквадорців. І вже на 22 хвилині півзахисник Еннер Валенсія забиває гол у ворота швейцарців.

Нападник команди Отмарра Хітцфельда Адмір Мехмеді лише у другому таймі зрівнює рахунок, а Гаріс Сеферович в доданий час виводить Швейцарії вперед.

Кот-д'івуар - Японія 2:1

Перший гол на 16 хвилині поєдинку забив японський півзахисник Кейсуке Хонда. Цей гравець був найбільш активним на протязі всієї гри. Але після перерви гравці збірної Кот-д'івуара перейшли в наступ. На 64 хвилині голландського "Вітесса" Вільфред Боні робить рахунок 1:1, а всього лише через дві хвилини Жервіньо виводить івуарську збірну вперед. Японці так і не змогли відігратися до кінця матчу.

Франція - Гондурас 3:0

Якщо Франція вважається фаворитом своєї групи, то Гондурас її аутсайдером. Гра тільки підтвердила це. За грубий фол на 43 хвилині суддя вилучив з поля Вілсона Паласіоса і призначив пенальті у ворота Гондурасу. Карім Бензема блискуче реалізував можливість. Мало того, що Гондурас змушений був продовжувати гру в меншості, ще після перерви авто голом відзначився Ноель Вальядарес (48 хв.). Бензема підвів риску під грою на 72 хвилині, забивши третій гол у ворота гостей з сонячного Гондурасу.

Вашингтон недбало ставиться до нацбезпеки. Чи дослухається Байден до своїх радників з оборони та нацбезпеки? – The Hill
Це дальність, дурню. Українські F-16 поки не зможуть протистояти російським Су-35 з ракетами Р-37. Частина 3 – Том Купер
Роль ризиків у війні. Захід повинен переконливо показати, що він не боїться конфронтації з росією – Фабіян Гоффманн
Угорщина: корупційний скандал та домашнє насильство. Що загрожує Орбану? – Politico
Параноя путіна. Тероризм, марення і самознищення – Тімоті Снайдер
Макрон хоче керувати зовнішньою політикою Європи. Не всі союзники з цим згодні – Bloomberg
Смертельну недбалість путіна неможливо приховати. московська атака зробила його слабшим, ніж будь-коли – Саймон Тісдалл
Чи настав час для безпольотної зони в Україні? путін ескалує повітряну війну – бригадний генерал Кевін Райан