На Михайлівській площі в Києві згоріли два намети, - відео

На Михайлівській площі у Києві вночі горіли намети.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила активістка Олександра Дворецька.

За її словами, загоряння було також було з боку вулиці Трьохсвятительської.

"За словами очевидців, ніби як було 3 людини, які облили чимось горючим намети, підпалили і втекли. "Випадково" бути не може. Згоріли 2 намети - навпроти собору і в сквері на початку Трьохсвятительській. До цього, хвилин за 5-7 до того, як я побачила вже гасіння згорілих наметів, був звук якогось "вибуху" або "пострілу". Мені здалося, в районі Майдану. На Михайлівській кілька пожежних машин. Міліції немає, свідків не опитують", - розповіла вона.

Зазначимо, 5 липня Самооборона Майдану вирішила звільнити територію Майдану Незалежності і переїхати в Київську фортецю, яка розташована між НСК "Олімпійським" та бульваром Лесі Українки.

Проте 6 липня на Майдані Незалежності під час громадського віча активісти зі сцени заявили, що нікуди не розходяться.

Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute
З голуба миру на яструба війни. Як росія атакувала Францію і радикалізувала Еммануеля Макрона – The Economist