Нідерланди перемогли Австралію з рахунком 3:2, - відео

У другому турі групи групи В голландці в цікавому та напруженому матчі обіграли збірну Австралії з рахунком 3:2.

Перший тайм можна віддати саме австралійцям. Вони змусили грати на відбій своїм пресингом технічну та ліниву Голландію та відбиватися у власній штрафній від настирних Лекі та Кейхілла.

На швидкий гол від Роббена на 20-й хвилині матчу "кенгуру" відповіли вже за хвилину ударом Кейхілла - 1:1. Причому в першому таймі саме в австралійців було більше шансів пробити Сілленссена.

Друга половина гри знову розпочалася в невисокому темпі. Вийшовши на заміну Бозанич у штрафній голладців поцілив у руку Янмаату і алжирський суддя Хаймуді довго не вагався і вказав на 11 метрів. До речі, діями Хаймуді в цій грі мають бути задоволені обидві команди і це поки велика рідкість для чемпіонату світу у Бразилії. Реалізував пенальті Джединак, який пробив у кут воріт Сілленссена - 1:2.

ЧИТАЙТЕ: Результати жеребкування фінальної частини Чемпіонату світу з футболу 2014 року

Але вже на 58-ій хвилині ван Персі робить рахунок знову нічийним - 2:2. На 67-ій хвилині Австралія мала ще один шанс вийти вперед, але не пощастило Лекі з кількох метрів пробити Сілленссена. А вже через хвилину їм довелося розплачуватися за нералізований момент.

Після удару Депая з середньої відстані рахунок став 3:2 вже на користь Нідерландів.

Рахунок 3:2 майже гарантував путівку збірній країни тюльпанів у 1/8 фіналу ЧС-2014 року в Бразилії, чого не скажеш про збірну Австралії, яка тепер втратила будь які шанси вийти з турнірної групи.

Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і "путінський Распутін" залізли у вітальню США – Джулія Девіс
Ситуація на східному фронті. Часів Яр, Сіверськ та можливість наступу на Харків та Суми – Frontelligence Insight та Дара Массіко
росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте, чи надовго? – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер