Норвежці встановили рекорд за кількістю медалей на зимових Олімпіадах

Норвезькі спортсмени завоювали 38-у медаль на Олімпійських іграх в Пхьончхані, що стало найкращим результатом в історії зимових Олімпіад.

Рекордну медаль Норвегії принесла команда з гірськолижного спорту. У командних змаганнях норвежці завоювали бронзу, перемігши в матчі за третє місце Францію. Золоті медалі в цій дисципліні виграли швейцарські гірськолижники, срібло завоювали австрійці, пише "Інтерфакс-Україна".

Станом на ранок 24 лютого норвезькі спортсмени лідирують в неофіційному загальнокомандному заліку з 38 медалями: 13 золотих, 14 срібних і 11 бронзових. Попередній рекорд належав американській збірній. На Олімпійських іграх у Ванкувері спортсмени з США завоювали 37 медалей.

Найбільше медалей у складі норвезької збірної виграли лижники. У лижних гонках збірна Норвегії завоювала 6 золотих, 4 срібних і 3 бронзових медалі. Триразовим олімпійським чемпіоном в Пхьончхані став 21-річний Йоханнес Клебо. Він також встановив новий рекорд, ставши наймолодшим олімпійським чемпіоном в лижних гонках.

Друге місце в медальному заліку Олімпійських ігор 2018 року займає Німеччина, в якої також 13 золотих медалей.

Нагадаємо, що в Пхьончхані завершилася остання гонка біатлонної програми Олімпійських ігор - чоловіча естафета. Перемогу здобули шведські спортсмени. Срібло в активі Норвегії, а бронза - Німеччини.

росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівнію Відтак маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер