Після перемоги над Німеччиною поляки зіграли внічию зі збірною Шотландії

Збірна Польщі з футболу не змогла перемогти Шотландію у відбірковому матчі до Євро-2016.

Матч відбувався на Національному стадіоні у Варшаві. Польські медіа вже охрестили матч справжньою футбольною війною.

Перший гол на 12 хвилині матчу забив Кшиштоф Мачинські. Але вже на 18 хвилині Шон Мелоні зрівняв рахунок. На 57 хвилині Стівен Нейсміт вивів Шотландію вперед. Уболівальники на Національному стадіоні вже втратили надію на перемогу, коли на 76 хвилині Аркадіуш Милик зрівняв рахунок. Однак до кінця матчу жодна з команд так і не змогла забити вирішальний гол.

Склади команд:

Польща: Войцех Щесни, Артур Єнджейчик, Лукаш Шукала, Вальдемар Собота (Себастьян Мила 63), Аркадіуш Милик, Гжегож Криховяк, Роберт Левандовськи, Каміл Ґросіцкі (Міхал Жиро 89), Камил Ґлік, Кшиштоф Мачиньскі, Лукаш Піщек.

Шотландія: Девід Маршалл, Алан Хаттон, Стивен Уїттаккер, Рассел Мартин, Гордон Грір, Шон Мелоні, Джеймс Моррісон, Скотт Браун, Стівен Флетчер (Даррен Флетчер 71), Стівен Нейсміт (Кріс Мартин 71), Ікечі Аня

Попереджені: Гжегож Криховяк 60, Аркадіуш Милик 84 - Гордон Грір 86.

Після трьох матчів відбору до футбольного Чемпіонату Європи 2016 року польська команда набрала 7 балів. Останньої суботи польська збірна перемогла німецьку з рахунком 2:0. Це був перший в історії футбольний тріумф поляків над німцями. Після нічиї з Шотландією поляки продовжують очолювати турнірну таблицю групи D.

Наступний відбірковий матч Польща зіграє 14-го листопада на виїзді з Грузією.

Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і
Дугін розповів, як зруйнувати Захід зсередини. Такер Карлсон і "путінський Распутін" залізли у вітальню США – Джулія Девіс
Ситуація на східному фронті. Часів Яр, Сіверськ та можливість наступу на Харків та Суми – Frontelligence Insight та Дара Массіко
росія просувається на Сході. Її військова ефективність підвищилася, проте, чи надовго? – Мік Раян
росіяни втратили можливість наступати на оперативному рівні. Тож маємо 1000 маленьких атак піхотою – Том Купер