Реал Мадрид знову визнано найбагатшим футбольним клубом

Він очолив цьогорічний рейтинг, адже його оцінюють у 3,26 млрд дол.

Журнал Forbes склав рейтинг найбагатших футбольних клубів світу.

Перше місце зайняв Реал Мадрид, вартість якого оцінюють у 3,26 млрд дол.

Друге місце посіла каталонська Барселона, керівництво якої заявило нещодавно про намір витратити близько 700 млн дол. на модернізацію домашнього стадіону Камп Ноу.

На третьому місці розташувався англійський Манчестер Юнайтед, четверте місце посіла мюнхенська Баварія. Далі йдуть відразу чотири англійські клуби: Челсі (шосте місце), Арсенал (сьоме місце), Ліверпуль (восьме місце).

Дев'яте місце займає кращий клуб Італії Ювентус. Замикає першу десятку рейтингу італійський клуб Мілан.

Як раніше повідомляв Ipress.ua, у першому півфінальному матчі Ліги Чемпіонів "Ювентус" обіграв мадридський "Реал".

Обидві команди зіграли цей матч не в оптимальному складі. "Ювентусу" довелось грати без півзахисника Поля Погба. "Реал" вийшов на поле без центрального хавбека Луки Модріча і форварда Каріма Бенземи.

Перший гол у ворота "Реалу" забив його колишній гравець Альваро Мората. Сталось це на 7 хвилині матчу.

В середині першого тайму Криштіану Роналду зрівнює рахунок.

Ще один шанс  вразити ворота суперника мав півзахисник "Реалу" Хамес Родрігес, але м’яч влучив у перекладину.  На перерву команди пішли за нічийного рахунку.

На 58 хвилині матчу суддя призначає пенальті у ворота "Реалу". Після удару Карлоса Тевеса рахунок стає 2:1 на користь господарів.

До кінця матчу "Реал" так і не зумів відіграти один м’яч.

Матч-відповідь відбудеться 13 травня у Мадриді на стадіоні "Сантьяго Бернабеу".

Нова Холодна війна? Третя світова війна? Як нам орієнтуватися в цей час сум'яття? – Тімоті Ґартон Еш
Стратегія США потрібна зараз. Поки ще не пізно для України – Бен Годжес та Гаррі Каспаров
Нова пропагандистська війна. Автократії проти лібералізму та свободи. Частина 1 – Енн Епплбом
росіяни повільно просуваються на східному фронті. А на півдні несуть великі втрати – Дональд Гілл
Бо Захід не реагує. російська підривна діяльність шириться Європою та вказує на моделі майбутньої агресії – Кейр Джайлз