"Шахтар" у Лізі Чемпіонів зіграв унічию з "Ювентусом"

Донецький "Шахтар" зіграв внічию 1:1 з чемпіоном Італії "Ювентусом" на його полі в матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА.

З перших хвилин "Шахтар" почувався на полі стадіону в Турині дуже впевнено і виборов ініціативу. Гості створили декілька гострих моментів, і врешті відкрили рахунок: 23-тю хвилину Алекс Тейшейра завершив ударом у ближню "дев'ятку".

Але вже за дві хвилини "Ювентус" зміг відігратися. Андреа Пірло з кутового віддав передачу низом на лінію штрафного, звідки центральний захисник Леонардо Бонуччі не менш красивим ударом вразив ближній верхній кут.

До перерви гра була насиченою, але без особливих моментів. Лише на останніх секундах тайму Бонуччі після подачі кутового ледь не зробив дубль, але Андрій П'ятов виручив команду.

У другому таймі італійці перехопили ініціативу, але особливих дивідендів їм це не принесло. Наприкінці години гри команди обмінялися моментами. Згодом гостроту біля воріт суперника створював лише "Шахтар". Спочатку Джанлуїджі Буффон відбив удар зі штрафного у виконанні Даріо Срна, і буквально одразу з лінії штрафного небезпечно низом пробив Генріха Мхітаряна.

Далі були ще моменти у Вілліана і Мхітаряна. А на останній хвилині матчу той же Вілліан міг принести донецькому клубу перемогу, але після його удару м'яч влучив у штангу.

У другому матчі групи Е лондонський "Челсі" розгромив на виїзді данський "Нордшелланд" з рахунком 4:0 завдяки дублю Хуана Мати і точним ударам Давида Луїса і Раміреса.

Таким чином, після двох турів "Челсі" і "Шахтар" набрали по 4 очки і лідирують у групі, в "Ювентуса" - 2 очки, у "Нордшелланда" - 0.

Байдену потрібно змусити путіна нервувати. Він має всі повноваження і жодного виправдання – Марк Тот та Джонатан Світ
Здавалося, що допомога Україні померла. Чому Джонсон все ж-таки виніс на голосування законопроєкт? – Washington Post
Ескалація, червоні лінії, ризики та російсько-українська війна. Частина 1 – Лоуренс Фрідман
Не варто надто радіти запізнілій допомозі США. Вона призначена лише кільком підрозділам ЗСУ – Том Купер