Світоліна вийшла в 1/4 фіналу на турнірі в Торонто, обігравши Вінус Вільямс

Еліна Світоліна
Перша ракетка України і п'ятий номер світового рейтингу Еліна Світоліна не залишила шансів дев'ятому номеру посіву турніру в Торонто Вінус Вільямс і вийшла в 1/4 фіналу.

Матч тривав рівно одну годину. За цей час українка 5 разів подала навиліт, допустила одну подвійну помилку і реалізувала шість брейк-поінтів. У свою чергу Вінус зробила чотири ейси, зробила шість подвійних і взяла один гейм на подачі Світоліной. Рахунок матчу: 6:2, 6:1.

Відзначимо, що в першому сеті Вільямс зуміла взяти перший гейм тільки після того, як рахунок став 5:0 на користь українки.

В 1/4 фіналу Світоліна зустрінеться з переможницею Wimbledon-2017 Гарбінє Мугуруса, яка в минулому раунді вибила з розіграшу Ешлі Барті.

Нагадаємо, що українська тенісистка Еліна Світоліна пройшла до третього кола турніру WTA в Торонто, обігравши росіянку Дар'ю Касаткову.

Нема причин поки радіти оголошенню про американську допомогу. Що дозволяє росіянам просуватися – Том Купер
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд  Гілл
Багато дрібних дій. росіяни продовжують наполегливо атакувати українські позиції за підтримки авіації та артилерії – Дональд Гілл
російська загроза не щезне. Без європейського переозброєння НАТО прирікає себе на поразку – Ендрю Міхта
Проросійська фракція Республіканської партії програла. Тепер Україна має перемогти – Енн Епплбом
Чортівня закінчилася і ми повинні виграти цю битву. Як відбувалося результативне голосування в Конгресі – Філліпс О'Брайен
Рахунок за втрати під Авдіївкою. росіяни активно пробиваються для обходу лінії оборони на захід під Бахмутом – Том Купер
Повітряно-ракетна війна. Успіхи українців та атаки росіян по цивільних об'єктах – Том Купер
Стратегія мужності. Наступна фаза російсько-української війни – Hudson Institute